Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimo sąlygos

Jei jums netiko įsigytos prekės dydis, spalva ar tiesiog apsigalvojote, galite grąžinti prekę per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Grąžinamos prekės privalo būti nenaudotos, nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos – nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės etiketės. Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje ir tokios pačios komplektacijos, kokios buvo išsiųstos pirkėjui. Jei prekės netvarkingos, praradusios prekinę išvaizdą arba yra grąžinamos vėliau nei po 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, turime teisę nepriimti prekės ir negrąžinti pirkėjui pinigų.

Grąžinimo eiga

Nusprendę prekę grąžinti, prašome susisiekite su mumis el. paštu hello@momsbeyou.com. Gavę jūsų prašymą, atsiųsime prekių grąžinimo aktą, kurį turite užpildyti ir pridėti prie norimos grąžinti prekės. Taip pat būtina prie siuntinio pridėti sąskaitą faktūrą, kurią gavote kartu su preke.Prašome norimas grąžinti prekes siųsti šiuo adresu: MB Mamoms, adresas Pasakų g. 6A, LT-10105 Vilnius, Lietuva.Jei prekių grąžinimui nusprendėte naudotis paštomatų paslaugomis, galite siųsti norimas grąžinti prekes į šiuos paštomatus:
  • Omniva Vilniaus IKI Saulėtekio paštomatas, Saulėtekio g. 43, Vilnius 77748
  • Omniva Vilniaus VIADA Saulėtekio paštomatas, Nemenčinės pl. 5, Vilnius 88826
  • LP Express Vilniaus Maxima paštomatas, Nemenčinės pl. 33, Vilnius
  • LP Express Vilniaus IKI Saulėtekio paštomatas, Saulėtekio g. 43, Vilnius 

SVARBU. Grąžinimo paslauga yra mokama, grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjas yra atsakingas už norimos grąžinti prekės siuntimą. Prekei mūsų nepasiekus, negalėsime pirkėjui grąžinti pinigų. Gavę grąžinamą prekę ir jei ji atitiks grąžinimo sąlygas, pinigus grąžinsime per 3 –10 darbo dienų. 

Prekė su defektais

Jei gavote prekę su defektais, ne tą prekę, kurią užsisakėte, ar gabenimo metu apgadintą prekę, susisiekite su mumis el. paštu: hello@momsbeyou.com. Gavę jūsų laišką, susisieksime ir sutarsime dėl jums patogiausio prekės grąžinimo būdo, prekės keitimo ar pinigų grąžinimo ir padengsime visas tokių prekių grąžinimo ir (ar) keitimo išlaidas.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis el. paštu: hello@momsbeyou.com