• Apie mane

    Niekada nei minties neturėjau, koks didis kelias iš Moters yra tapti Mama. Ilgai lauktas nėštumas ir po širdimi iškart dvi plasdančios širdelės. Idealu, kai pagalvoji! Tačiau susidūrus su tokiu iššūkiu ieškojau savo kūnui paspirties.

    Sparčiai augantis pilvukas ir sujautrėjusi oda reikalavo itin kokybiško, švelniai priglundančio trikotažo. O aš ir pati sunkiai besijausdama seksualia moterimi norėjau patogaus, tačiau vis dar gražaus bei seksualaus apatinio trikotažo, stilingų, kokybiškų laisvalaikio drabužių, kuriuos galėčiau dėvėti ir po gimdymo.

    Išvykus atostogų praleidau begalę laiko, kol radau bent kiek stilingą maudymosi kostiumėlį į kurį ne tik įtilpčiau su savo naujomis formomis, bet ir jausčiausi ta pati savimi pasitikinti bei graži moteris. Norėdama išvengti strijų bei celiulito ieškojau natūralios, veganiškos, kokybiškos kosmetikos. Be viso šito, ieškojau ir įvairių kitų dalykų savęs priežiūrai: maisto papildų, pientraukio palengvinti motinystę auginant du kūdikius iškart, pagalvės, kurios dėka, galėčiau patogiai išsimiegoti ir pan.

    “Negi neradai, Gaile?” – klausite manęs. Radau. Tačiau tam sugaišau daugybę laiko naršydama daugybėje užsienio el. parduotuvių, o norėjosi patogumo ir viską rasti vienoje vietoje. Ar ir jūs pastebėjote, kad kokybiškų, stilingų nėštumo ir vaiko auginimo laikotarpiui skirtų drabužių asortimentas toks skurdus? O ką galiu pasakyti apie apatinį trikotažą? Daugelis modelių primena tiesiog pantaloniukus! Aš tikiu, kad daugumai moterų, kaip ir man, ne mažiau svarbu ne tik gerai jaustis dėvint kokybiškus rūbus, tačiau ne mažiau svarbu kaip dėvėdamos juos atrodome.

Kodėl MomsbeYOU?

Tam, kad būsimos Mamos ir jau Mamos šiuo ypatingu laikotarpiu turėtų išskirtinių bei patogių apatinių drabužių, žindymo ir laisvalaikio drabužių pasirinkimą, veganišką, natūralių kvapų bei kokybišką kosmetiką bei kitus kokybiškus motinystę palengvinančius produktus, mūsų parduotuvėje rasite garsius prekės ženklus boob design, SoKind, Karma Mama, Cache coeur, mama mio, ANCIENT+BRAVE, Biocare, VildNord, ir ateityje prisijungs kitų!

Tikiu, kad nuo šiol lietuvaitėms nebereikės naršyti užsienio parduotuvėse ir ieškoti išskirtinių bei kokybiškų prekių mamoms, nes visa tai ras čia: momsbeyou.lt!

Kodėl? Nes mes mamos mylinčios ir save.. :)